• Kobieto – obronisz się sama!

  Zapraszamy na bezpłatne niedzielne zajęcia z samoobrony dla kobiet w wieku 40+ organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi.
  więcej... slide_2
 • Bezpłatne zajęcia fitness

  Serdecznie zapraszamy wszystkich łodzian na bezpłatne zajęcia fitness.
  więcej... slide_4
 • MOSiR dla seniorów

  Nordic walking, gimnastyka czy tai chi to tylko niektóre z zajęć dedykowanych łódzkim seniorom, które są na bieżąco organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi. Zapraszamy!
  więcej... slide_5
 • Skatepark na Stawach Jana

  W dniu 19 października 2014 r. na Stawach Jana otwarto nowy skatepark i plac zabaw dla dzieci.
  więcej...
  slide_6
 • Wielka Nagroda Łodzi

  Po 27 latach przerwy, zapaśniczy turniej o Wielką Nagrodę Łodzi, został reaktywowany dzięki staraniom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
  więcej...
  slide_7
 • Badania Mammograficzne

  Zapraszamy mieszkanki gminy Łódź na bezpłatne badania mammograficzne w dniu 9 listopada 2014 r. w godz. 9.00 - 15.00.


  więcej
  slide_10

Jak chcesz odpocząć

 

 
 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji jest szczególną instytucją na terenie Łodzi, która skupia obiekty o zróżnicowanym charakterze: hale sportowe, kryte lodowiska, pływalnie, miasteczko ruchu drogowego, boiska sportowe i wiele innych.

 

Prowadzimy działalność w zakresie rekreacji, sportu, wychowania i kultury fizycznej jak i czynnego wypoczynku. Z obiektów sportowych aktywnie korzystają kluby sportowe, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe oraz osoby prywatne. Dokładamy wszelkich starań aby zarządzane przez nas obiekty były zarówno ogólnie dostępne dla wszystkich chętnych jak i spełniały wymagania osób z nich korzystających. W celu wyjścia naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów ciągle poszerzamy zakres oferowanych usług. W ofercie Ośrodka na pewno każdy z Państwa znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z nią na naszej stronie internetowej.