• Biegówki dla łodzian

  Zapraszamy dzieci z łódzkich szkół oraz wszystkich łodzian na bezpłatne zajęcia z narciarstwa biegowego w łódzkich parkach.
  więcej... slide_1
 • Kengishu Kamui w Łodzi!

  Serdecznie zapraszamy na bezpłatne pokazy i warsztaty prowadzone przez legendarną japońską grupę w najbliższą środę do hali sportowej przy ul. Małachowskiego 7.
  więcej... slide_2
 • Bezpłatne zajęcia fitness

  Serdecznie zapraszamy wszystkich łodzian na bezpłatne zajęcia fitness.
  więcej... slide_4
 • MOSiR dla seniorów

  Nordic walking, gimnastyka czy tai chi to tylko niektóre z zajęć dedykowanych łódzkim seniorom, które są na bieżąco organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi. Zapraszamy!
  więcej... slide_5
 • Mali Siłacze na Mty - finał

  W dniu 7 listopada 2014 r. w hali sportowej przy ul. Małachowskiego 7 odbył się finał autorskiego programu MOSiR - "Mali Siłacze na Maty!".
  więcej...
  slide_6

Jak chcesz odpocząć

 

 
 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji jest szczególną instytucją na terenie Łodzi, która skupia obiekty o zróżnicowanym charakterze: hale sportowe, kryte lodowiska, pływalnie, miasteczko ruchu drogowego, boiska sportowe i wiele innych.

 

Prowadzimy działalność w zakresie rekreacji, sportu, wychowania i kultury fizycznej jak i czynnego wypoczynku. Z obiektów sportowych aktywnie korzystają kluby sportowe, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe oraz osoby prywatne. Dokładamy wszelkich starań aby zarządzane przez nas obiekty były zarówno ogólnie dostępne dla wszystkich chętnych jak i spełniały wymagania osób z nich korzystających. W celu wyjścia naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów ciągle poszerzamy zakres oferowanych usług. W ofercie Ośrodka na pewno każdy z Państwa znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z nią na naszej stronie internetowej.