Wspaniała przygoda i niezapomniane wrażenia czekają na uczestników V Wycieczki Nordic Walking do Egiptu, organizowanej przez Nieformalną Grupę Nordic Walking w Pęczniewie, wójta gminy Pęczniew i Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Przymierze Jeziorsko" w Warcie.

 

Już po raz piąty miłośnicy nordic walking z całego kraju wyruszą w ponad 5 km marsz nordic walking z Pęczniewa do przysiółka o nazwie Egipt. Nie zabraknie paszportów, wiz i biura przepustek - jak na wyprawę do Egiptu przystało. Trasa marszu, którego celem jest promocja aktywnego wypoczynku i wyjątkowych miejsc województwa łódzkiego, wiedzie wzdłuż wału, a na jej końcu czeka prawdziwy Egipt ziemi łódzkiej.

 

Pomysłodawcą wyprawy do Egiptu jest pan Zdzisław Jaskólski, kierujący Nieformalną Grupą Nordic Walking w Pęczniewie. W ubiegłym roku wyprawa przyciągnęła 600 osób z całego kraju, w tym ok. 100 związanych z łódzkim MOSiR.

 

V Wycieczka Nordic Walking do Egiptu wyruszy już 8 września 2018 roku  o godz. 9:00 z miejscowości Pęczniew w województwie łódzkim. Udział w niej jest całkowicie bezpłatny, a na uczestników czeka poczęstunek i napoje w egipskiej scenerii.

 

Więcej informacji dostępnych jest w Dziale Rozwoju i Promocji Sportu pod numerem telefonu (42) 250 70 14. Serdecznie zachęcamy do udziału!

 

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause