Miłośników biegów ucieszy wiadomość, że już 22 września w Parku im. Piłsudskiego (Parku na Zdrowiu) odbędzie się pierwszy bieg pod nazwą "Dyszka na Zdrowiu". Na uczestników czeka 10 km trasa wiodąca parkowymi ścieżkami, wybudowanymi dzięki budżetowi obywatelskiemu.

 

Trasa wrześniowego biegu posiada atest PZLA, a każdy z uczestników ma zapewniony elektroniczny pomiar czasu. Biegacze będą mieli do pokonania 5 pętli po ścieżkach asfaltowo-tartanowych Parku im. Piłsudskiego w Łodzi.

 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Liczba uczestników jest limitowana i wynosi 200 osób, dlatego nie warto zwlekać ze zgłoszeniami. Zapisy potrwają do 19 września 2018 r. pod adresem www.time4s.pl. Start biegu o godz. 11:00. Regulamin i szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

 


 

Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną, a chcesz wziąć udział, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli pomóc. Kontakt do organizatora pod numerem tel. (42) 250 70 14 lub droga elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

10NaZdrowiu

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause