"Biegowy Klasyk w Arturówku" zakończy tegoroczny Cykl Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR. Już w sobotę, 23 czerwca poznamy nie tylko zwycięzcę biegu w "Arturówku", ale także najlepszego biegacza całego cyklu.

 

W dwóch poprzednich biegach, wśród mężczyzn triumfowali Damian Lemański - podczas IV Wiosennego Crossu - oraz Krzysztof Misiurek - podczas Chojeńskiego Biegu na Stawach Jana. Wśród kobiet niekwestionowana liderką, z dwoma zwycięstwami na koncie, jest Angelika Szczepaniak. Kto tym razem będzie najlepszy? Okaże się już w sobotę 23 czerwca!

 

"Biegowy Klasyk w Arturówku" to nie tylko bieg na dystansie 10 km, którego trasa wiedzie leśnymi ścieżkami Obiektu Rekreacyjnego "Arturówek". Pozwoli on także wyłonić zwycięzcę całego cyklu. Udział w biegu, podobnie jak w dwóch poprzednich, jest całkowicie bezpłatny, a uczestnicy mogą liczyć na elektroniczny pomiar czasu.

 

Zapisów dokonań można drogą elektroniczną pod adresem www.time4s.pl, udział w biegu jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji w Dziale Rozwoju i Promocji Sportu MOSiR w Łodzi pod numerem telefonu (42) 250 70 14. Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem biegów dostępnym tutaj.

 


 

CyklBiegów2018

 

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause