Druga edycja Biegu Kobiet "Zawsze Pier(w)si" już niebawem odbędzie się w Łodzi. Podczas zeszłorocznej, pierwszej edycji w biegu udział wzięło blisko 800 pań. Czy w tym roku uda się przekroczyć tę liczbę? Okaże się już 17 czerwca.

 

Podobnie jak w roku ubiegłym, zawodniczki będą miały do pokonania 5 km trasę wiodącą alejkami Parku na Zdrowiu. Organizatorki i organizatorzy biegu dzięki imprezie sportowej chcą zwrócić uwagę na kwestię profilaktyki antynowotworowej oraz podkreślić jak ważne jest dbanie o zdrowie.

 

Dzięki tej imprezie uczestniczki będą mogły poczuć solidarność i siłę kobiet, a także wesprzeć się we wspólnej motywacji. Start w biegu dla kobiet powyżej 65 roku życia jest całkowicie bezpłatny.

 

Druga edycja Biegu Kobiet "Zawsze Pier(w)si" odbędzie się w niedzielę 17 czerwca w Parku na Zdrowiu. Pakiety startowe odbierać będzie można dzień wcześniej w hali sportowej przy ul. ks. Skorupki 21.

 

Więcej informacji o biegu i zapisach dostępnych jest na stronie organizatora www.kobietawbiegu.pl lub na profilu społecznościowym tutaj

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause