Marcowy bieg na "Stawach Stefańskiego" zainaugurował tegoroczny "Cykl Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR", tymczasem już w kwietniu miłośnicy biegów przełajowych będą mogli zmierzyć się w kolejnym biegu przełajowym z tego cyklu.

 

Ponad 80 biegaczy wzięło udział w IV Wiosennym Crossie na "Stawach Stefańskiego", gdzie rywalizowali na dystansie 10 km. Najlepszy wśród mężczyzn okazał się Damian Lemański, z kolei wśród kobiet triumfowała Angelika Szczepaniak.

 

W sobotę, 14 kwietnia 2018 roku na "Stawach Jana" miłośnicy biegów przełajowych będą mieli kolejną okazję, by zmierzyć się w biegu przełajowym. Uczestnicy Chojeńskiego Biegu na Stawach Jana rywalizować będą na dystansie 5 km. Podobnie jak w poprzednim biegu uczestnicy mogą liczyć na elektroniczny pomiar czasu.

 

Zapisów dokonań można drogą elektroniczną pod adresem www.time4s.pl, udział w biegu jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji w Dziale Rozwoju i Promocji Sportu MOSiR w Łodzi pod numerem telefonu (42) 250 70 14. Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem biegów dostępnym tu.

 

Jeżeli jesteś niepełnosprawny, a chcesz wziąć udział, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli pomóc.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause