Po raz kolejny biegacze z Łodzi i regionu zmierzą się na łódzkich obiektach rekreacyjnych, w ramach cyklu biegów przełajowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi.

 

To już czwarta edycja "Cyklu Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR", które odbywają się na obiektach rekreacyjnych administrowanych przez MOSiR Łódź. Na cykl składają się trzy biegi: IV Wiosenny Cross na dystansie 10 km, odbywający się na "Stawach Stefańskiego", Chojeński Bieg na Stawach Jana, o dystansie 5 km, oraz Biegowy Klasyk w Arturówku, którego 10 km trasa wiedzie leśnymi ścieżkami obiektu rekreacyjnego "Arturówek".

 

W zeszłorocznej edycji najczęściej triumfował Paweł Kopaczewski, natomiast spośród kobiet bezkonkurencyjna okazała się Magdalena Woźna. Jak będzie w tym roku, okaże się w czerwcu.

 

Podobnie jak w latach ubiegłych, udział w biegach jest całkowicie bezpłatny, a każdy uczestnik może liczyć na elektroniczny pomiar czasu. Pierwsze zawody – IV Wiosenny Cross – już 10 marca 2018 roku na "Stawach Stefańskiego". Zgłoszenia dokonać można na stronie internetowej www.time4s.pl.

 

Więcej informacji pod numerem (42) 250 70 14. Zachęcamy też do zapoznania się z regulaminem zawodów, dostępnym TUTAJ

 

Jeżeli jesteś niepełnosprawny, a chcesz wziąć udział skontaktuj się z nami, abyśmy mogli pomóc.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause