Już w najbliższą niedzielę, 15 października 2017 roku w lesie łagiewnickim, odbędzie się Textilcross Rower czyli zawody w kolarstwie górskim w formule cross country, których MOSiR Łódź jest współorganizatorem.

 

Wyścigi, których celem jest m.in. popularyzacja kolarstwa i turystyki rowerowej, podzielone są na sześć kategorii wiekowych dla mężczyzn (Junior Młodszy, Junior, Elita, Masters I, Masters II, Masters III) oraz na cztery kategorie dla kobiet (Juniorka Młodsza, Juniorka, Elita kobiet, Lejdis).

 

Trasy wyścigów, organizowanych przez Stowarzyszenie Włókienników Polskich i TIME4S prowadzą pagórkowatymi, głównie leśnymi ścieżkami lasu łagiewnickiego. Na pierwszych trzech zawodników w każdej kategorii czekają medale, a wszystkim uczestnikom organizatorzy zapewniają elektroniczny pomiar czasu.

 

Zaczynamy już w niedzielę 15 października 2017 roku o godz. 8:30. Biuro zawodów mieścić się będzie w szkole podstawowej numer 61. 

 

Więcej informacji dostępnych na stronie organizatorów https://sportmaniacs.com/pl/services/inscription/cross-country-textilcross-i

 

Serdecznie zachęcamy do udziału.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause