W ramach „Cyklu Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR” oraz odbywających się równolegle „Mistrzostw Gimnazjalistów w Biegach Przełajowych" odbyły się już dwa biegi.

 

W ostatnim, „Chojeńskim Biegu na Stawach Jana” najlepsi okazali się Paweł Kopaczewski i Magdalena Woźna z kolei wśród gimnazjalistów triumfowali Kacper Trociński i Weronika Balcer.

 

Przed nami kolejny, trzeci bieg z serii. „Biegowy Przełaj na Młynku” odbędzie się 6 maja 2017 r. w parku na Młynku. Podobnie jak w kwietniowym biegu, uczestnicy będą rywalizowali na dystansie 5 km.

 

Udział w biegach jest całkowicie bezpłatny, a uczestnikom zapewniamy elektroniczny pomiar czasu. Zapisów można dokonać na stronie www.time4s.pl

 

Również w majowym biegu MOSiR Łódź przygotował dla uczestników niespodziankę. Wśród biegaczy w kategorii OPEN rozlosowane zostaną 4 vouchery na Spartan Race.

 

Więcej informacji na naszej stronie http://www.mosir.lodz.pl/index.php/wydarzenia/aktualnosci/676-cykl-biegow-przelajowych-o-puchar-dyrektora-mosir-lodz

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause