Już dziś, 1 grudnia 2016 r. o godzinie 13:00, na Lodowisku "Bombonierka" startują X Zawody Mikołajkowe w łyżwiarstwie figurowym.

 

Zawody, objęte patronatem honorowym Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego, organizowane są przez Miejski Klub Łyżwiarski w Łodzi przy udziale MOSiR Łódź oraz Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego. Potrwają od 1 do 4 grudnia 2016 r.

 

Na Lodowisku "Bombonierka" zaprezentuje się ok. 300 zawodników ze wszystkich klubów w Łodzi, a także zawodnicy z Warszawy, Gdańska, Torunia, Opola, Lublina, Katowic czy Krakowa. Udział wezmą również zawodnicy z Ukrainy.

 

Po raz pierwszy na zawodach będzie można obejrzeć konkurencję tańców solo dzieci, nie zabraknie również zawodników w konkurencji amatorów, zarówno dzieci jak i dorosłych. Zmagania w tej konkurencji śledzić będzie można w niedzielę od godziny 15:00.


Zawody rozpoczną krotkie pokazy, po których obejrzeć będzie można zmagania solistek i solistów w programach krótkich w klasie Novice, junior i senior. Z kolei w piątek zobaczyć będzie można programy dowolne solistów od klasy novice do seniorów oraz tańce na lodzie w programie short dance juniorów i tańce obowiązkowe młodszych dzieci. Niedziela to dzień solistek klasy srebrnej oraz amatorów.

 

Przed nami wiele emocji, zapraszamy serdecznie!

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause