Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na nietypową imprezę biegową, która odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2015 r. na stadionie sportowym przy ul. Potokowej 12, na łódzkim osiedlu Stoki. Do pokonania będzie 1500 m po profesjonalnej, lekkoatletycznej bieżni tego stadionu. Biegów na tak krótkich dystansach zdecydowanie brakuje w kalendarzu imprez biegowych naszego miasta i regionu - dajemy Wam zatem szansę sprawdzenia się w tej olimpijskiej konkurencji.

 

Aby wziąć udział w imprezie wystarczy przyjść na w/w stadion w dniu imprezy w godzinach 13:00-18:00. Na miejscu czekać będą instruktorzy MOSiRu, którzy dokonają pomiaru czasu i będą wypuszczać zawodników w grupach lub pojedynczo, zależnie od poziomu zainteresowania. Podkreślamy, że udział w imprezie jest nieodpłatny, a każdy uczestnik otrzyma certyfikat z uzyskanym przez siebie wynikiem. Ponadto, wyniki z imprezy zostaną opublikowane na stronach internetowych www.mosir.lodz.pl oraz www.biegampolodzi.pl. Zapraszamy!

W imprezie weźmie udział aktualny mistrz Polski w biegach przełajowych Tomasz Osmulski, którego rekord osobisty na tym dystansie wynosi 3:39.80.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause