Kolejny bieg Grand Prix City Trail już w niedzielę. Będą to ostatnie już w tym roku zmagania biegowe w ramach popularnego cyklu biegów przełajowych.

 

Trzeci z serii bieg Grand Prix City Trail odbędzie się tradycyjnie w Parku im. Baden-Powella w Łodzi, jest to też ostatnia szansa dla tych, którzy nie brali udziału w dwóch poprzednich biegach, a mimo to chcą dołączyć do klasyfikacji generalnej.

 

Przypomnijmy, że uczestnicy podzieleni na 6 kategorii wiekowych będą mieli do pokonania 5 km trasę biegnącą przez parki 3-go Maja i Baden-Powella. Również najmłodsi biegacze będą mieli okazję włączyć się w rywalizację, uczestnicząc w biegu City Trail Junior, który odbywa się równolegle z biegami dla dorosłych.

 

Listopadowy bieg przyciągnął blisko 1000 uczestników, którzy na sportowo postanowili uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Był to pierwszy Bieg Niepodległości w ramach City Trail zorganizowany w Łodzi. Zwycięzcą tego biegu został Wojciech Słowik z czasem 00:15:37, a wśród kobiet triumfowała Magdalena Ciołak, osiągając czas 00:19:07.

 

Najbliższy bieg Grand Prix City Trail i City Trail Junior już w niedzielę, 2 grudnia 2018 roku w Parku im. Baden-Powella. Startujemy o godz. 11:00. Więcej informacji uzyskać można na stronie citytrail.pl

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause