Po Mistrzostwach Europy EURO 2012 i Mistrzostwach Europy EURO U21 przyszedł czas na kolejne, międzynarodowe wydarzenie sportowe. Tym razem emocje zawitają do Łodzi, gdzie już na wiosnę 2019 roku rozpoczną się Mistrzostwa Świata FIFA U20.

 

Jednak żadna duża impreza nie może odbyć się bez energii, kreatywności i wsparcia wolontariuszy, dlatego Urząd Miasta Łodzi we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej prowadzi nabór wolontariuszy na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej U-20, które się odbędą w Łodzi w maju i czerwcu 2019 roku.

 

Podczas dwóch imprez, organizowanych przez PZPN w 2018 roku, wsparcia udzieliło ponad 130 wolontariuszy, a 88% uczestników programu "wolontariat PZPN" oceniło, że spełnił on ich oczekiwania. 

 

Rekrutacja na wolontariuszy w ramach Mistrzostw Świata w piłce nożnej U-20 potrwa do 31 grudnia 2018 roku. Zgłaszać można się za pośrednictwem strony internetowej www.wolontariatpzpn.laczynaspilka.pl. Wolontariat PZPN to nie tylko możliwość pracy przy organizacji dużej imprezy sportowej i poznania tajników jej przygotowania, ale także niepowtarzalna możliwość przeżycia niezwykłej przygody. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatur. Więcej szczegółów na stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause