Ogólnopolski Bieg Charytatywny "Daj Piątaka na Dzieciaka" z każdym rokiem przyciąga coraz więcej biegaczy. Podczas V edycji biegu, która odbyła się w sobotę 9 czerwca, ulicami łódzkich Bałut pobiegło blisko 500 uczestników, w tym 466 przekroczyło metę Biegu Głównego.

 

Najlepszym biegaczem piątej edycji biegu okazał się Paweł Kopaczewski, pokonując 5 km trasę w czasie 00:17:23. Zaraz za nim uplasował się Andrzej Pietrzak z czasem 00:12:46, a trzecie miejsce przypadło Mateuszowi Fijałkowskiemu (00:18:24). Wśród kobiet najlepszy czas osiągnęła Dorota Gapys - 00:20:08.

 

Obok Biegu Głównego częścią piątej edycji "Daj Piątaka na Dzieciaka" były też biegi towarzyszące: "Mały Cwaniak" - dla dzieci oraz "Wózki w Biegu" - dla osób niepełnosprawnych.

 

Bieg "Daj Piątaka na Dzieciaka", wspierany co roku przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi, zachęcać ma do aktywności, ale także zwracać uwagę na problemy niepełnosprawnych dzieci, które każdego dnia wymagają wielogodzinnych rehabilitacji i godzin pracy z terapeutami i lekarzami. Tegoroczne wpisowe przekazane zostanie na rzecz Edukacyjno-Terapeutycznego Kolorowego Ośrodka.

 

Fundacji Kolorowy Świat, organizującej bieg, wszystkim uczestnikom, partnerom i ambasadorom serdecznie dziękujemy, że Wspólnie z Wami możemy tworzyć tak wspaniałą imprezę.

 

Pełna lista wyników dostępna jest tutaj, a fotorelację z biegu znaleźć można tu.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause