Dziesięć drużyn zmierzyło się w hali sportowej przy ul. Małachowskiego podczas niedzielnego finału Mini Basket Ligi, który wyłonił Mistrza w kończącym się sezonie 2017/2018.

 

Turniej finałowy otworzył Pierwszy Wiceprezydent Miasta Łodzi Tomasz Trela, który wraz z Dyrektorem MOSiR w Łodzi Erykiem Rawickim przyglądał się zmaganiom młodych koszykarzy.

 

Rozgrywki były emocjonujące i niezwykle wyrównane. W finałowym meczu zmierzyli się zawodnicy Jastrzębi z zawodnikami Delfinów. Po zaciętej rywalizacji zwycięzyły Delfiny z wynikiem 16:14, zdobywając tytuł Mistrza Mini Basket Ligi w sezonie 2017/2018. Kolejne miejsca wywalczyły Jastrzębie (miejsce drugie) i Rysie (miejsce trzecie).

 

Medale podczas dekoracji wręczał zawodnikom Pierwszy Wiceprezydent Miasta Łodzi Tomasz Trela, który pogratulował im wspaniałej gry i sportowego ducha. Organizatorom Mini Basket Ligi, zawodnikom i trenerom serdecznie dziękujemy za ich wysiłek i dostarczenie nam wielu sportowych emocji. Z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon rozgrywkowy.

 

Fotorelację z finałów obejrzeć można tutaj.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause