Treningi dla dzieci i młodzieży, gry, zabawy, pokaz profesjonalnych gimnastyków oraz wiele innych atrakcji, to wszystko czeka na uczestników IV Dni Otwartych Gimnastyki Sportowej, które po raz czwarty organizuje REGIMIS Studio Sportu i Rekreacji Jacka Włuki wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łodzi.

 

Tegoroczna edycja dni otwartych odbędzie się aż w trzech lokalizacjach. W hali sportowej przy ul. Karpackiej 61 można będzie wziąć udział w treningach dla dzieci i młodzieży, grach i zabawach oraz obejrzeć pokaz profesjonalistów z UKS SP7 w Łodzi.

 

Już w niedzielę, 17 czerwca od godz. 10:00 ruszamy z treningiem dla dzieci w wieku 4-11 lat, a od godz. 11:00 rozpoczną się gry i zabawy dla najmłodszych. Również o godz. 11:00 wystartuje trening dla rodziców z dziećmi oraz młodzieży w wieku od 12 do 18 lat. Oficjalne rozpoczęcie IV Dni Otwartych Gimnastyki Sportowej odbędzie się o godz. 12:00, a już 15 minut później o godz. 12:15 będzie można podziwiać pokaz profesjonalistów z UKS SP7 w Łodzi. 

 

Z kolei w Parku im. 3-go Maja, przy ul. Małachowskiego, odbędą się zajęcia na świeżym powietrzu, a przy ul. Morgowej 12 popołudniowe zajęcia dla dzieci oraz piknik dla całych rodzin z wieloma atrakcjami.

 

Więcej informacji oraz zapisy dostępne są w Dziale Rozwoju i Promocji Sportu MOSiR Łódź pod numerem tel. (42) 250 70 14. Zapraszamy też na stronę organizatora www.regimis.pl.

 

IVDniOtwarteRegimis

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause