Stowarzyszenie Włókienników Polskich wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łodzi, Time4S, Cronochip i Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Łódzkiej już po raz kolejny zapraszają na Bieg po Lesie Łagiewnickim - Textilcross.

 

Textilcross to jedna z najstarszych imprez biegowych, której pomysłodawcą był prof. Janusz Szosland, Prezes Stowarzyszenia Włókienników Polskich, a jego pierwsza edycja miała miejsce 6 maja 1979 roku.

 

Dystans, jaki mają do pokonania uczestnicy biegu to 2 km w biegu otwartym dla wszystkich chętnych i studentów lub 10 km w biegu otwartym dla wszystkich chętnych powyżej 16 roku życia (biegu głównym). Koszt uczestnictwa to 35 zł (dla osób rejestrujących się drogą elektroniczną) oraz 40 zł (dla osób rejestrujących się w dniu zawodów). Opłata startowa obejmuje: numer startowy wraz z czterema agrafkami, zwrotny chip, medal pamiątkowy na mecie, napój po zakończeniu biegu oraz upominki rzeczowe za miejsca 1-4 w biegu na 10 km dla kobiet i mężczyzn. Bieg na 2 km jest całkowicie bezpłatny.

 

Zawody odbędą się tradycyjnie w Lesie Łagiewnickim, start biegu głównego już w sobotę, 12 maja o godz. 11:00. Biuro zawodów czynne będzie w godzinach 8:30-10:00, a bieg na 2 km wystartuje o godz. 10:30. Rejestracja oraz informacje szczegółowe dostępne na stronie organizatora tutaj.

 

Na najlepszego zawodnika i zawodniczkę w biegu na 2 km, jak i na 10 km, czekają pamiątkowe puchary, a wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. 

 

Zapraszamy do udziału i kibicowania.

 

 

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause