Intensywność treningowa podczas zajęć z dziećmi do 12. roku życia, to jeden z tematów Akademii Piłkarskiej Grassroots, która w środę (22.11.2017 r.) zagościła w hali sportowej przy ul. ks. Skorupki 21.

 

Uczestnicy Akademii mogli dowiedzieć się także o najnowszych trendach w szkoleniu dzieci i młodzieży, a także poznać w sposób teoretyczny i praktyczny wytyczne dotyczące pracy z dziećmi do lat 12. Podczas zajęć można było również usłyszeć wskazówki dotyczące ćwiczeń faz przejściowych czy przeciwdziałania kontuzjom.

 

Tematy przybliżyli uczestnikom konferencji prelegenci, wśród których znajdowali się szkoleniowcy z Polskiego Związku Piłki Nożnej i trenerzy młodzieżowych reprezentacji Polski, oraz zaproszeni goście.

 

Z kolei przedstawiciele PZPN przekazali uczestnikom informacje dotyczące realizowanych przez Związek projektów i działań planowanych na kolejne miesiące.

 

Kursokonferencje organizowane w ramach Akademii Piłkarskiej Grassroots są otwarte dla wszystkich chętnych, tak było i tym razem. Krótka fotorelacja z konferencji dostępna na naszym facebookowym profilu TUTAJ.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause