MOSiR Łódź wraz z Urzędem Miasta Łodzi, Policją, Strażą Miejską, firmą EKOTRADE Sp. z o. o. i Fundacją "Wodna Służba Ratownicza" podsumował sezon letni 2017.

 

Podczas spotkania, które odbyło się we wtorek 24 października 2017 roku w sali konferencyjnej na lodowisku "Bombonierka", przedstawiciele służb mundurowych chwalili MOSiR Łódź za znakomitą współpracę. Spokojne i pozbawione incydentów wakacje pozwoliły na bezpieczne zakończenie sezonu letniego.

Podkreślono również bardzo dobrą współpracę z firmą EKOTRADE Sp. z o. o. odpowiedzialną za ochronę na obiektach sezonowych oraz Fundacją "Wodna Służba Ratownicza" zapewniającą ratowników wodnych na akwenach administrowanych przez MOSiR Łódź.

Nie mogło się odejść bez podziękowań ze strony Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreację za pomoc i wsparcie służb mundurowych oraz firm odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na obiektach Ośrodka, które wręczali p.o. Dyrektora Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Miasta Łodzi Pan Marek Kondraciuk oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi Pan Eryk Rawicki.

 

 dsc 0005 46

 

dsc 0012 32

 

dsc 0014 26

 

dsc 0019 3

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause