Na Obiekcie Rekreacyjnym „Arturówek” po raz kolejny gościł Bieg Przełajowy po Lesie Łagiewnickim pod patronatem Prezydent Miasta Łodzi.

 

W sobotę (13.05.2017 r.) w Lesie Łagiewnickim odbył się XXXVIII TEXTILCROSS, jedna z najstarszych imprez biegowych w Polsce, której pomysłodawcą był prof. Janusz Szosland, prezes Stowarzyszenia Włókienników Polskich.

 

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Włókienników Polskich, a jednym ze współorganizatorów Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi.

 

Na imprezę składają się dwa biegi, pierwszy na dystansie 2 km i drugi na dystansie 10 km. Tegorocznymi zwycięzcami na dystansie 2 km okazali się Łukasz Kubiak oraz Weronika Balcer. Z kolei w biegu na dystansie 10 km triumfowali Jarosław Omąkowski i Monika Pieczora.

 

Zwycięzcy otrzymali puchary z rąk Pierwszego Wiceprezydenta Miasta Łodzi, Pana Tomasza Treli, a wszyscy uczestnicy mogli liczyć na pamiątkowe medale. Również wśród uczestników zostały rozlosowane nagrody rzeczowe. Nie mogło zabraknąć nagród dla zwycięzców ufundowanych przez MOSiR Łódź.

 

Więcej informacji i pełne wyniki znaleźć można TUTAJ, a fotorelację z biegów TU

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause