Maj to nie tylko długi weekend, to także emocje i rywalizacja sportowa podczas "Biegowego Przełaju na Młynku". W sobotę 6 maja 2017 roku, w Parku na Młynku odbył się 3. bieg w ramach "Cyklu Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR".

 

Tym razem na starcie stawiło się blisko 100 uczestników, którzy rywalizowali na dystansie 5 km. Warunki do biegania były znakomite, trasa urozmaicona, a najlepsi biegacze, poza medalami, zostali uhonorowani voucherami uprawniającymi do udziału w Spartan Race, który odbędzie się już 20 maja 2017 roku w Lesie Łagiewnickim.

 

"Biegowy Przełaj na Młynku" rozpoczął się o godz. 11:00. Najlepsza wśród kobiet okazała się ponownie Magdalena Woźna, natomiast wśród mężczyzn ponownie triumfował Paweł Kopaczewski. Jednak zanim zawodnicy zmierzyli się w biegu głównym, o 10:30 wystartował bieg na dystansie 1,7 km, w którym rywalizowali ze sobą gimnazjaliści w ramach „Mistrzostw Gimnazjalistów w Biegach Przełajowych". 

Wśród gimnazjalistów po raz kolejny bezkonkurencyjni okazali się Weronika Balcer i Kacper Trociński. Szczegółowe wyniki dostępne TUTAJ. Fotorelacja z biegu dostępna TUTAJ.

 

Przypominamy, że na wszystkich biegaczy, którzy wezmą udział w co najmniej 3 z 4 biegów w ramach Cyklu, czekają okolicznościowe medale, które zostaną wręczone podczas ostatniego z biegów, a ten już 10 czerwca 2017 r. w Arturówku.

 

Zapisy na "Biegowy Klasyk w Arturówku" na stronie www.time4s.pl

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause