Za nami kolejny bieg w ramach "Cyklu Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR".

 

"Chojeński Bieg na Stawach Jana", to jeden z czterech biegów przełajowych wchodzących w skład "Cyklu Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR". Odbył się on w sobotę, 8 kwietnia 2017 roku, na Stawach Jana w Łodzi.

 

W organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi biegu przełajowym wzięło udział blisko 90 uczestników. Tym razem biegacze mieli do pokonania dystans 5 km, a gimnazjaliści, rywalizujący w organizowanym równocześnie biegu w ramach "Mistrzostw Łodzi Gimnazjalistów w Biegach Przełajowych", ok. 1650 m.

 

Wśród mężczyzn pierwsze miejsce zajął Paweł Kopaczewski, a spośród kobiet najlepsza okazała się Magdalena Woźna. W rywalizacji gimnazjalistów najlepsi okazali się Kacper Trociński i Weronika Balcer.

 

Najlepsi biegacze otrzymali medale, a wśród uczestników rozlosowano 4 vouchery uprawniające do startu w Spartan Race. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy.

 

Kolejny bieg, również na 5 km, odbędzie się w dniu 06.05.2017 r. na "Młynku". Tam również rozlosowane zostaną 4 vouchery na Spartan Race.

 

Zapisy na stronie www.time4s.pl. Szczegółowe wyniki dostepne TUTAJ lub na naszym facebookowym profilu TUTAJ.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
italian restaurant
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause