W miniony weekend (18-19 marca 2017 r.) odbył się turniej futsalu organizowany przez Komendę Miejską Policji w Łodzi, którego partnerem był m.in. MOSiR Łódź.

 

KMP Łódź Futsal Cup 2017 to aż 15 godzin zmagań funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Policji z całego województwa. W tym roku turniej odbył się w nowej formule – dwudniowych zawodów z udziałem jednostek z terenu województwa łódzkiego. W imprezie udział wzięło 245 zawodników (w tym 22 kobiety), rozegrano 56 spotkań i strzelono 168 goli.

 

Podczas pierwszego dnia rozgrywek rywalizowali ze sobą przedstawiciele jednostek Policji z terenu miasta Łodzi. Najlepsza okazała się drużyna III Komisariatu Policji KMP. Na kolejnych miejscach uplasowali się – Wydział Ruchu Drogowego KMP oraz V Komisariat Policji KMP. Tytuł najlepszego zawodnika sobotniego spotkania przypadł Katarzynie Borowiec z KWP Women, a jej koleżanka z drużyny, Anna Zielińska, zyskała miano najlepszego bramkarza. Z kolei Tomasz Graczyk, zawodnik drużyny Wydziału Ruchu Drogowego, okazał się najskuteczniejszym strzelcem sobotniego turnieju.

 

Drugi dzień turnieju to zmagania przedstawicieli jednostek Policji z terenu województwa łódzkiego. W tych rozgrywkach I miejsce wywalczyła drużyna KWP GALAKTIKOS, pokonując w meczu finałowym zespół z KPP w Bełchatowie. Trzecie miejsce przypadło w udziale organizatorom turnieju - KMP w Łodzi. Najlepszym zawodnikiem niedzielnych rozgrywek został Radosław Bednarek z drużyny KPP Bełchatów. Natomiast do zawodnika KWP GALAKTIKOS, Krzysztofa Mitery, trafił tytuł najlepszego bramkarza. Najskuteczniejszym bramkarzem niedzielnego turnieju okazał się Piotr Grobelny z KPP Łódź-Wschód.

 

KMP Łódź Futsal Cup 2017 to nie tylko zmagania sportowe. Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi przygotowali dla kibicujących dzieci wiele atrakcji, gier i konkursów przeprowadzonych z udziałem łódzkich harcerzy, a także pokaz prawidłowo przeprowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej przeprowadzonej przez wykwalifikowane pielęgniarki. Dzieci miały także okazję wziąć udział w zajęciach organizowanych przez fundację "Świat z 4", których zadaniem byłou rozwijanie empatii i nauczenie dzieci prawidłowych zachowań w stosunku do zwierząt. Nie zabrakło też występów tanecznych łódzkich mażoretek „Fame” z Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia dostępnej TUTAJ.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
italian restaurant
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause