Od najbliższego poniedziałku, 25 maja zapraszamy na bezpłatne zajęcia z Ving Tsun Kung Fu.

               Czym jest Ving Tsun Kung Fu ?

Ving Tsun to jedna z odmian tradycyjnego Kung Fu, mająca korzenie bezpośrednio w Klasztorze Shaolin. Ving Tsun to kompletna koncepcja samoobrony w bliskim dystansie. System ten wyróżnia prostota oraz jednoczesność obrony i ataku. W odróżnieniu do innych stylów kung fu naśladujących zachowania zwiarząt w Ving Tsun nie ma zamaszystych ruchów ani akrobatycznych pozycji. Dzięki zrozumieniu zasad działania ludzkiego ciała oraz wykorzystaniu praw fizyki pozwala wykorzystać siłę atakującego przeciw niemu samemu.

 

Zajęcia odbywać się będą w hali sportowej przy ul. ks. Skorupki 21 w poniedziałki, środy i w czwartki w godz. 18.30 – 19.45 oraz 20.00 – 21.30.

 

Strój : długie spodnie dresowe, koszulka z krótkim rękawem i obuwie sportowe.

 

 Zajęcia odbywać się będą z zachowaniem obowiązujących rygorów sanitarnych. dot. m.in. dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego. Wyłączone z możliwości korzystania będą szatnie oraz węzły sanitarne (poza toaletą).

Na zajęciach prowadzonych przez instruktora MOSiR ściśle przestrzegana będzie dopuszczona Rozporządzeniem liczba osób mogących przebywać w tym samym czasie na hali.

 

 

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
Fundacja Niechciane i zapomniane
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
zielonalodz
motodrom
Previous Next Play Pause