"Tor Przeszkód" to już ostatnie w tym roku zawody, w ramach cyklu organizowanego przez MOSiR Łódź dla dzieci i młodzieży z łódzkich szkół i placówek edukacyjnych. W piątek, 13 grudnia w hali sportowej przy ul. ks. Skorupki 21, zmierzyły się reprezentacje 8 łódzkich szkół i placówek edukacyjnych.

 

Czteroosobowe drużyny, w skład których wchodziły dwie dziewczynki i dwóch chłopców, wystawiły: Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 19, Szkoła Podstawowa nr 45, Szkoła Podstawowa nr 46, Szkoła Podstawowa nr 110, Szkoła Podstawowa nr 152, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 i Publiczna Szkoła Podstawowa "Mileszki".

 

Każda z drużyn miała do pokonania tor sprawnościowy, gdzie liczyła się zarówno precyzja wykonania zadań, jak i czas wykonania tych zadań. Zawodnicy musieli między innymi wykonywać slalom, skakać przez płotki, rzucać piłką do kosza, czy przeciągać materac. Najlepsza okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 152. Drugie miejsce przypadło zawodnikom i zawodniczkom ze Szkoły Podstawowej nr 45, a trzecie drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 19.

 

Cykl zawodów dla najmłodszych łodzian organizowany jest cyklicznie i z każdym rokiem cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony szkół i placówek edukacyjnych, a także samych dzieci i młodzieży. Wszystkim uczestnikom biorącym udział w piątkowych zawodach serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy wyników. Kolejny cykl zawodów już w przyszłym roku, ale zanim się rozpocznie, zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów, która dostepna jest tutaj.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
Fundacja Niechciane i zapomniane
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
zielonalodz
Previous Next Play Pause