Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapeutyczny nr 4 w Łodzi, wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łodzi, już po raz czwarty zaprosiły uczniów łódzkich szkół i młodzież zagrożoną wykluczeniem do udziału w Jesiennych Biegach Przełajowych Hrabiego Drakuli.

 

Na starcie biegu, który odbył się w piątek 18 października na obiekcie rekreacyjnym "Arturówek", stawiło się 110 zawodników i zawodniczek, reprezentujących 8 placówek z całego województwa (Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapeutyczny nr 4 w Łodzi, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapeutyczny nr 2 w Łodzi, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapeutyczny nr 3 w Łodzi, Zespół Szkół Politechnicznych nr 9 w Łodzi, Zespół Szkół Poligraficznych w Łodzi, Zespół Szkół Gastronomicznych, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Łodzi i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Łodzi).

 

Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali na dystansie 1 km (dziewczęta) i 2 km (chłopcy). Impreza, podobnie jak w latach poprzednich, miała promować aktywne spędzanie wolnego czasu i zdrowy tryb życia, a także integrację społeczności uczniowskiej w duchu sportowej rywalizacji.

 

Klasyfikację końcową przedstawiamy poniżej, a fotorelację z wydarzenia obejrzeć można tutaj.

 

DZIEWCZĘTA MŁODSZE (rocznik 2003 i młodsze)

  1. NIKOLA BINIAS (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Łodzi),
  2. OLIWIA SZUBSKA (Zespół Szkół Poligraficznych w Łodzi),
  3. KINGA RYBAK (Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapeutyczny nr 2 w Łodzi).

 

DZIEWCZĘTA STARSZE (rocznik 2002 i starsze)

  1. KARINA MICHALAK (Zespół Szkół Politechnicznych nr 9 w Łodzi),
  2. SARA GABARKIEWICZ (Zespół Szkół Gastronomicznych),
  3. KLAUDIA TRACZ (Zespół Szkół Gastronomicznych).

 

CHŁOPCY MŁODSI (rocznik 2002 i młodsi)

  1. PAWEŁ JANKOWSKI (Zespół Szkół Poligraficznych w Łodzi),
  2. KAMIL DOBRZELEWSKI (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Łodzi),
  3. NATANIEL PACZKOWSKI (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Łodzi).

 

CHŁOPCY STARSI (rocznik 2001 i starsi)

  1. KACPER TWORSKI (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Łodzi),
  2. ADRIAN KORDALEWSKI (Zespół Szkół Gastronomicznych),
  3. MATEUSZ JACUŃSKI (Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapeutyczny nr 2 w Łodzi).

 

KLASYFIKACJA SZKÓŁ:

  1. Zespół Szkół Gastronomicznych,
  2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Łodzi,
  3. Zespół Szkół Poligraficznych w Łodzi, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapeutyczny nr 2 w Łodzi, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapeutyczny nr 4 w Łodzi,
  4. Zespół Szkół Politechnicznych nr 9 w Łodzi, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Łodzi, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapeutyczny nr 3 w Łodzi.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
Fundacja Niechciane i zapomniane
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
zielonalodz
motodrom
Previous Next Play Pause