Reprezentacje jedenastu łódzkich szkół podstawowych zmierzyły się w piątek, 11 października podczas VI Turnieju Mali Siłacze na Maty, zorganizowanego przez Miasto Łódź, MOSiR Łódź oraz kluby zapaśnicze - UKS ATLETA, UKS MASTER i KS20.

 

Każda drużyna mogła składać się maksymalnie z 10 zawodników i zawodniczek w wieku od 9 do 12 lat. Uczestnicy rywalizowali w 5 kategoriach wagowych (do 30 kg, do 35 kg, do 42 kg, do 50 kg, do 60 kg).

 

Spośród jedenastu drużyn (SP 141, SP 205, SP 111, SP 173, SP 162, SP 5, SP 23, SP 45, SP 36, Publiczna Szkoła Podstawowa MILESZKI, Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa przy SE) najlepiej zaprezentowali się reprezentanci i reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 205, zajmując 1 miejsce. Zaraz za nimi uplasowali się zawodnicy i zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 36, a trzecie miejsce przypadło zapaśniczkom i zapaśnikom ze Szkoły Podstawowej nr 161. Tuż za podium znaleźli się przedstawiciele i przedstawicielki Anglojęzycznej Szkoły Podstawowej przy Szkole Europejskiej.

 

Rywalizacja była bardzo wyrównana i niezwykle zaciekła, a wszystkie drużyny młodych zapaśniczek i zapaśników dostarczyły widzom wiele emocji. Nie zabrakło też pucharów, medali i pamiątkowych dyplomów dla najlepszych drużyn.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i rywalizację w duchu fair play, a zwycięzcom gratulujemy. Fotorelację z VI Turnieju Mali Siłacze na Maty obejrzeć można tutaj.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
Fundacja Niechciane i zapomniane
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
zielonalodz
motodrom
Previous Next Play Pause