Zapasy to sport, który warto promować wśród młodzieży, bo nie tylko poprawia kondycję, ale też uczy postawy fair play. Właśnie dlatego Miasto Łódź, MOSiR Łódź oraz kluby zapaśnicze - UKS ATLETA, UKS MASTER i KS20 - zapraszają na szóstą edycję turnieju Mali Siłacze na Maty. 

 

Drużyny, składające się maksymalnie z 10 zawodników w wieku 9-12 lat, rywalizować będą w pięciu kategoriach wagowych - do 30 kg, do 35 kg, do 42 kg, do 50 kg, do 60 kg. Młode zapaśniczki i zapaśnicy zmierzą się w takich konkurencjach, jak wypychanie przeciwnika poza pole walki, przeciąganie piłki bodyball na swoje pole, czy przechwytywanie podwieszonych na pasku przeciwnika ogonków.

 

Zawody odbędą się 11 października w hali sportowej przy ul. Małachowskiego, a ich start przewidziany jest na godzinę 9:00. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 4 października!

 

Tegoroczna edycja turnieju Mali Siłacze na Maty wspierana jest przez Miasto Łódź w ramach programu: Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - Łódź Sportowa. Dla zwycięzców przewidziane są puchary, medale, dyplomy, koszulki, oraz drobne nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

 

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
Fundacja Niechciane i zapomniane
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
zielonalodz
motodrom
Previous Next Play Pause