Wielkie zapaśnicze święto już w sobotę, 12 października zawita do hali MOSiR przy ul. Małachowskiego. Po raz kolejny Miasto Łódź, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi oraz Klub Master Łódź, organizują Grand Prix - Wielką Nagrodę Łodzi, czyli zawody zapaśnicze dla młodszych i starszych. Na zawodników czekają aż dwa zapaśnicze wydarzenia - zawody Master Cup oraz Szkolne Igrzyska Zapaśnicze.

 

W zmaganiach Master Cup zawodnicy i zawodniczki podzieleni na kategorie wiekowe i wagowe (Kobiety z roczników 2000-2002 - kat. 58 kg, 65 kg. Mężczyźni z roczników 2002-2004 - kat. 65 kg, 70 kg) mierzyć się będą o tytuł najlepszej łódzkiej zapaśniczki i najlepszego łódzkiego zapaśnika. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe, Mistrzowski Rashgard, Mistrzowski Pas, a za zajęcie 1. miejsca bon o wartości 500 zł.  

 

Z kolei w Szkolnych Igrzyskach Zapaśniczych udział wziąć mogą chłopcy i dziewczynki w wieku od 6 do 15 lat. Zawodnicy rywalizować będą w trzech kategoriach - zapasy chłopców, zapasy dziewcząt, a dla najmłodszych zabawa z mocowaniem. Zawodnicy i zawodniczki zostaną podzieleni wagowo na 4-osobowe grupy i stoczą 3 walki. Wszystkie zmagania będą punktowane w ramach Szkolnych Igrzysk Zapaśniczych o Puchar Nadziei Olimpijskiej. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe, Pas Mistrzowski, medale, dyplomy i słodki poczęstunek.

 

Sobotnim zawodom będą towarzyszyły obchody 5-lecia Klubu Master Łódź. Zapisy do 10 października drogą elektroniczną, a zawody już 12 października. Start o godzinie 8:30. Szczegóły zawodów znaleźć można tutaj.

 

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
Fundacja Niechciane i zapomniane
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
zielonalodz
motodrom
Previous Next Play Pause