Koniec wakacji i początek roku szkolnego to na pływalni krytej "Wodny Raj" czas przerwy, podczas której wykonywane są przeglądy i prace technologiczne. Tegoroczna przerwa technologiczna rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek, 2 września i potrwa około dwóch tygodni.

 

W tym czasie wszystkich szukających ochłody i pasjonatów pływania, MOSiR Łódź zaprasza na pływalnię sezonową, która czynna będzie jeszcze do 15 września. Trzeba jednak pamiętać, że właśnie od września pływalnia sezonowa czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-18:00, a w weekendy od 10:00 do 18:00. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego przestają też obowiązywać bilety wakacyjne.

 

Posiadacze Karty Stałego Klienta mogą być spokojni, MOSiR Łódź przedłuża termin ważności kart o czas trwania przerwy technologicznej. Powinni jednak pamiętać, że podczas przerwy kasy w części krytej będą nieczynne, co powoduje, że nie będzie możliwości doładowania kart. 

 

Dobra wiadomość jest taka, że do przerwy został cały tydzień, warto zatem skorzystać i wybrać się na pływalnię krytą "Wodny Raj". Zapraszamy! 

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
Fundacja Niechciane i zapomniane
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
zielonalodz
Previous Next Play Pause