Zapowiada się huczna impreza z okazji 596. Urodzin Łodzi, które będzie można uczcić podczas koncertów, wycieczek, warsztatów czy zajęć sportowych. MOSiR zachęca do aktywnego świętowania urodzin Łodzi i dla wszystkich, którzy w ten właśnie sposób chcą świętować urodziny Łodzi, przygotował kilka propozycji.

 

Świętowanie rozpocznie się już w piątek, 26 lipca. Tego właśnie dnia MOSiR zaprasza najmłodszych łodzian na zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 10-12 lat, które odbędą się na Orliku "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247. Początek o godzinie 12:00, jednak wcześniej należy zapisać się na zajęcia pod numerem tel. (42) 250 70 14. Nie zabraknie propozycji dla całych rodzin. Dzieci i młodzież, wspólnie z rodzicami, będą mogli wziąć udział w Pokazach Kung Fu oraz otwartych zajęciach Kung Fu dla rodzin. To również w hali sportowej przy ul. ks. Skorupki 21. Pierwsze tura pokazów już o godzinie 18:30, a druga o godzinie 20:00.

 

Sobotnie imprezowanie wystartuje o godzinie 11:00 na "Stawach Stefańskiego", gdzie ruszy Marsz Nordic Walking z okazji 596. Urodzin Łodzi. Zapisy w biurze zawodów, które będzie czynne już od godziny 9:00. Zbiórka uczestników przy siłowni zewnętrznej i placu zabaw (ul. Wirowa). Również w sobotę znajdzie się coś dla sportowych rodzin, a to za sprawą zajęć z koszykówki dla rodzin. W zajęciach będzie można wziąć udział od godziny 16:00 na Orliku "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247. 

 

Ostatni dzień świętowania otworzy Bieg Urodzinowy na 5 km, który wystartuje o godzinie 12:00 w Parku im. Piłsudskiego. W niedzielę nie zabraknie też propozycji dla najmłodszych, dzięki zajęciom z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat. Fani piłkarskich rozgrywek będą mogli wziąć udział w zajęciach prowadzonych na Orliku "Małachowskiego", przy ul. Małachowskiego 5 od godziny 16:00. 

 

Więcej informacji o wszystkich atrakcjach urodzinowych znaleźć można na stronie Urzędu Miasta Łodzi, wystarczy kliknąć tutaj.

 


 

NOWE 596. Urodziny Łodzi

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
Fundacja Niechciane i zapomniane
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
zielonalodz
motodrom
Previous Next Play Pause