Idą wakacje, czas więc podsumować zajęcia sprawnościowe prowadzone przez instruktorów MOSiR Łódź w miejskich przedszkolach.

 

W tegorocznej edycji programu "Sprawny Przedszkolak" udział wzięło 14 łódzkich przedszkoli, a na podsumowującej cały rok zajęć Olimpiadzie Przedszkolaka zjawiły się reprezentacje 10 przedszkoli (Przedszkole Miejskie nr 16, Przedszkole Miejskie nr 17, Przedszkole Miejskie nr 99, Przedszkole Miejskie nr 112, Przedszkole Miejskie nr 156, Przedszkole Miejskie nr 125, Przedszkole Miejskie nr 126, Przedszkole Miejskie nr 146, Przedszkole Miejskie nr 207 i Zespół Szkolno Przedszkolny nr 3).

 

Drużyny, składające się z 5 dziewczynek i 5 chłopców, zmierzyły się w dziesięciu konkurencjach sprawnościowych, a nad przebiegiem olimpiady czuwali instruktorzy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi. Jak co roku Olimpiada Przedszkolaka, podsumowująca program "Sprawny Przedszkolak", odbyła się w hali sportowej przy ul. ks. Skorupki 21.

 

Na zakończenie zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali medale za zajęcie pierwszego miejsca. W końcu najważniejsza jest dobra zabawa. Fotorelację z zawodów obejrzeć można tutaj.  

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
Fundacja Niechciane i zapomniane
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
zielonalodz
motodrom
Previous Next Play Pause