Biegowy Przełaj na "Młynku" to ostatni bieg w tegorocznej edycji Cyklu Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR. Po czterech biegach niekwestionowanym liderem jest Paweł Kopaczewski, który zwyciężył we wszystkich dotychczasowych zmaganiach. Czy pozycję lidera utrzyma także podczas ostatniego z biegów, przekonamy się już w sobotę 15 czerwca.

 

Wielki finał Cyklu Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR odbędzie się 15 czerwca 2019 roku na Obiekcie Rekreacyjnym "Młynek", przy ul. Śląskiej 168. W Biegowym Przełaju na "Młynku" zawodniczki i zawodnicy zmierzą się na 5-kilometrowej trasie, prowadzącej wokół stawu. Podobnie jak w poprzednich biegach Cyklu, uczestnicy mogą liczyć na elektroniczny pomiar czasu. Będzie z nami też nasz stały partner - Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Łodzi i już po raz drugi JumpWorld Park Trampolin.

 

Po zakończeniu biegu poznamy zwycięzców całego Cyklu, a najlepszych 3 zawodników i 3 zawodniczki otrzymają puchary. Na medale pamiątkowe liczyć mogą też wszyscy  zawodnicy, którzy ukończyli co najmniej 4 z 5 biegów Cyklu. Szczegóły i regulamin biegu dostępne są tutaj, a zapisy prowadzone są droga elektroniczną na stronie www.time4s.pl.

 

Jeżeli jesteś niepełnosprawny, a chcesz wziąć udział skontaktuj się z nami, abyśmy mogli pomóc - Dział Rozwoju i Promocji Sportu, tel. (42) 250 70 14

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
Fundacja Niechciane i zapomniane
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
zielonalodz
motodrom
Previous Next Play Pause