Nadszedł czas na kolejny nabór do Akademii Młodych Orłów prowadzonej wspólnie przez PZPN, Wojewódzki Związek Piłki Nożnej i Miasto Łódź.

 

Bezpłatne treningi piłkarskie odbywają się w szesnastoosobowych grupach, a nad każdą czuwa dwóch profesjonalnych trenerów piłkarskich. Każdy z uczestników Akademii Młodych Orłów, zaklasyfikowany w trakcie Dni Talentu, otrzyma sprzęt sportowy firmy NIKE, co pozwoli trenować na najwyższym poziomie. Aby jednak dostać się do Akademii Młodych Orłów, należy najpierw przejść klasyfikację w czasie Dni Talentu, która prowadzona jest dwa razy do roku.

 

Już w czerwcu najmłodsi fani piłki nożnej będą mieli kolejną okazję, by dostać się do Akademii Młodych Orłów. Tegoroczne, czerwcowe Dni Talentu odbędą się w dniach 1-2 czerwca i 8-9 czerwca na Orliku "Stawy Jana", przy ul. Rzgowskiej 247.

 

Jak co roku uczestnicy Dni Talentu podzieleni zostaną na trzy grupy wiekowe: Skrzat (6-7 lat), Żak (8-9 lat) i Orlik (10-11 lat). Zawodnicy uczestniczący w Dniach Talentu powinni przyjść wraz z rodzicem lub opiekunem w stroju i obuwiu sportowym. Opiekunowie zaś powinni mieć ze sobą wypełniony formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie Akademii Młodych Orłów. Pamiętać należy, że zainteresowani mogą wziąć udział tylko w jednym dniu testowym.

 

Więcej informacji na stronie www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
Fundacja Niechciane i zapomniane
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
zielonalodz
motodrom
Previous Next Play Pause