Sport to nie tylko zdrowie, to także dobra zabawa. Przekonali się o tym uczestnicy 2. Wielkiej Lekcji WF dla Seniorów, która odbyła się w piątek, 17 maja w hali sportowej przy ul. ks. Skorupki 21 w Łodzi.

 

Wiosenna edycja przyciągnęła ponad stu seniorów, którzy ćwiczyli wspólnie przy sześciu stacjach, gdzie instruktorzy MOSiR Łódź demonstrowali specjalnie dobrane dla seniorów ćwiczenia. Zanim jednak przystąpili do ćwiczeń, na seniorów czekała nietypowa, bo taneczna rozgrzewka z UKS Tiger Team, a poprowadził ją instruktor Studia Tańca CIOSEK.

 

Wiceprezydent Łodzi Tomasz Trela powitał uczestników 2. Wielkiej Lekcji WF dla Seniorów i wyraził nadzieję, że Wielka Lekcja WF na stałe wpisała się już w kalendarz imprez sportowo-rekreacyjnych. 

 

Podobnie jak podczas poprzedniej edycji, uczestnicy wykonywali sześć rodzajów ćwiczeń, każde po 8-10 minut, przy sześciu stacjach, gdzie na seniorów czekali znani i lubiani instruktorzy MOSiR Łódź. Nie zabrakło też drobnych upominków, takich, jak poradnik zdrowego odżywiania, czy płyta CD z ćwiczeniami, które można wykonywać bezpiecznie w domowym zaciszu.

 

Fotorelację z piątkowej imprezy obejrzeć można tutaj.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause