Majowe ochłodzenie nie odstraszyło miłośników biegów przełajowych, a sobota okazała się słoneczna i pogodna. W XL Textilcrossie udział wzieło blisko 90 uczestników, wśród których najlepszy okazał się Paweł Kopaczewski, pokonując 10-kilometrową trasę w czasie 00:32:58.

 

Kolejne miejsca podczas sobotnich zmagań w Arturówku przypadły Mariuszowi Michalskiemu (00:36:32) i Januszowi Pietrasiakowi (00:36:59). Wśród kobiet najlepsza okazała się Monika Pieczora (00:42:06). Jako druga linię mety przekroczyła Justyna Śliwowska (00:44:16), a trzecia bieg ukończyła Julita Titz Koza (00:44:20). Pełne wyniki biegu głównego znaleźć można tutaj. Jak co roku biegowi głównemu towarzyszył też bieg na dystansie 2 km, którego zwycięzcą został Szymon Ruciński z czasem (00:08:18). Pełne wyniki biegu towarzyszącego do sprawdzenia tutaj.

 

Sobotni bieg w Arturówku, którego partnerami był Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Łodzi oraz JumpWorld Park Trampolin, to już trzeci z Cyklu Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR. Do zakończenia zmagań w ramach cyklu pozostały jeszcze dwa biegi, aa najbliższy już 1 czerwca w Parku im. Poniatowskiego.

 

Fotorelacja z sobotniej imprezy dostępna jest na naszym profilu facebookowym - tutaj

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause