Sportowy Piknik Rodzinny pod patronatem Hanny Zdanowskiej - Prezydenta Miasta Łodzi i Małgorzaty Niewiadomskiej-Cudak - Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej w Łodzi, odbędzie się już po raz dziesiąty na "Stawach Jana".

 

MOSiR Łódź i Klub Sportowy Kontra, wspólnie z Pizzerią Fiero! i partnerami, przygotowali atrakcje sportowe dla całych rodzin. Szykują się dużo ruchu i niesamowite emocje, nie zabraknie też konkursów z nagrodami, a wszystko to już w sobotę, 18 maja od godziny 9:00 na "Stawach Jana".

 

Najmłodsi uczestnicy pikniku będą mogli zmierzyć się podczas Turnieju Piłki Nożnej Dziecięcych Zespołów Mieszanych. Rywalizacji nie zabraknie też w ramach Turnieju Siatkówki Rodzinnej czy Turnieju Streetballa.

 

Podczas X Fiero! Cup będzie można również wziąć udział w Orientacji Precyzyjnej dla Pełno i Niepełnosprawnych, a dzieci i dorośli będą mogli sprawdzić swoje siły w rozgrywkach Zbijaka "Dzieci Kontra Dorośli". 

 

To jednak nie wszystkie atrakcje. Miłośnicy maszerowania z kijkami też znajdą coś dla siebie, a to za sprawą Nordic Walking z Maciejem Traczem. 

 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło "Miasto Ł" oraz Radio Eska. Więcej informacji o X Fiero! Cup - Sportowym Pikniku Rodzinnym dostępnych jest tutaj.

 


 

 XFieroCup plakat

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause