Po sukcesie pierwszej edycji Wielkiej Lekcji WF dla Seniorów przyszedł czas na powtórkę. Podobnie jak jesienią, lekcja odbędzie się w hali sportowej przy ul. ks. Skorupki 21, a poprowadzą ją wykwalifikowani instruktorzy MOSiR Łódź.

 

Pierwsza edycja Wielkiej Lekcji WF dla Seniorów przyciągnęła ponad 150 łodzianek i łodzian, którzy wspólnie ćwiczyli pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów. Wiosenna edycja Wielkiej Lekcji WF dla Seniorów odbędzie się w piątek, 17 maja. Początek lekcji przewidziany jest na godzinę 11:00.

 

Uczestniczki i uczestnicy Wielkiej Lekcji WF dla Seniorów, na 6 stacjach wykonywać będą sześć rodzajów ćwiczeń wzmacniających kondycję, po 8-10 minut każde. Impreza skierowana jest do seniorów, a jej zadaniem jest nie tylko wspólne ćwiczenie, ale też przybliżenie ćwiczeń, które można samodzielnie wykonywać w domu.

 

Każdy z uczestników 2. Wielkiej Lekcji WF dla Seniorów otrzyma broszurę z zaleceniami dotyczącymi zdrowego żywienia oraz płytę CD z odpowiednimi ćwiczeniami fizycznymi. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny.

 

Więcej informacji uzyskać można pod numerem tel. (42) 250 70 14.

 


 

Wielka Lekcja WF min 

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause