Zawodników Chojeńskiego Biegu na Stawach Jana pogoda nie rozpieszczała, jednak mimo chłodu i chwilowych opadów śniegu, na starcie stawiło się prawie 60 osób.

 

Sobotni bieg to już drugi z Cyklu Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR. Tym razem biegacze rywalizowali na 5 km trasie, która prowadziła nie tylko parkowymi alejkami, ale też bezdrożami, gdzie na uczestników czekały piaski i wzniesienia.

 

Po zwycięstwie sprzed dwóch tygodni kolejny raz najlepszy okazał się Paweł Kopaczewski, który trasę biegu pokonał w czasie 00:17:37. Kolejne miejsca zajęli Maciej Konwerski (00:20:39) i Marcin Pietrzak (00:21.04). Wśród kobiet najlepszy czas uzyskała MonikaPieczora (00:22:55). Zaraz za nią linię mety przekroczyła zwyciężczyni sprzed dwóch tygodni - Beata Światłowska z czasem 00:23:31, a jako trzecia na metę dobiegła Justyna Drozdek (00:24:39). Pełną listę wyników znajdziecie tutaj.

 

Dla zawodników, którzy nie brali udziału w V Wiosennym Crossie, a chcieliby być sklasyfikowani w ramach całego Cyklu, sobotni bieg był ostatnią okazją, ponieważ do sklasyfikowania konieczne jest ukończenie co najmniej 4 z 5 biegów Cyklu.

 

Kolejne zmagania w ramach Cyklu Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR dopiero za miesiąc, co pozwoli zebrać siły przed XL Textilcrossem w Arturówku, gdzie zawodnicy będą mieli do pokonania 10-kilometrową trasę. Szczegóły dotyczące XL Textilcrossu już wkrótce na naszej stronie. Tymczasem obejrzeć można relację z sobotniego biegu, która dostępna jest tutaj.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause