Pierwszy bieg z cyklu "Zabiegana Łódź", podczas którego można wziąć udział w biegach charytatywnych i połączyć przyjemne z pożytecznym, jest już za nami. Na kolejny przyjdzie nam poczekać do maja, jednak z pomaganiem nie warto czekać. Już w niedzielę, 14 kwietnia na Obiekcie Rekreacyjnym "Młynek", każdy pasjonata biegania będzie mógł wesprzeć "Oddech Julki".

 

Bieg charytatywny "Biegnij z Jajem - Zdejmij Klątwę" wspiera zbiórkę pieniędzy na operację Julki Maćkowiak, dziewczynki cierpiącej na rzadką chorobę genetyczną zwaną Klątwą Ondyny, przez którą Julka przestaje w nocy oddychać. Organizatorem biegu są Przyjaciele Julki, jego wykonawcą Time4s Radosław Sekieta, a partnerem wspierającym organizację biegu MOSiR Łódź.

 

Na uczestników czeka 3-kilometrowa trasa wiodąca ścieżkami Obiektu Rekreacyjnego "Młynek", a każdy z biegaczy może liczyć na elektroniczny pomiar czasu. Ponadto każdy, kto ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal. Opłata startowa, która wesprze zbiórkę pieniędzy na operację Julki, to co najmniej 30 zł (dotyczy biegu głównego). Najmłodsi biegacze i rodziny z dziećmi będą mogły z kolei wziąć udział w bezpłatnym Biegu dla Dzieci i Rodzin z Wózkami, na dystansie 1 km.

 

Bieg charytatywny "Biegnij z Jajem - Zdejmij Klątwę" już w niedzielę, 14 kwietnia na Obiekcie Rekreacyjnym "Młynek" od godz. 12:00. Szczegółowe informacje znaleźć można w regulaminie biegu.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause