Miasto Łódź wspólnie ze Studium Nowoczesnych Technologii Szkoleniowo-Wdrożeniowych rozpoczęło realizację projektu "Przedsiębiorcza Łódź na obszarze rewitalizacji". Jeśli masz 30 lat lub więcej, pozostajesz bez pracy, zamieszkujesz na obszarze rewitalizacji Miasta Łodzi lub zostałeś przeniesiony w związku z tym procesem i planujesz rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, ten projekt jest właśnie dla Ciebie – zgłoś się już dziś!

 

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie mają szansę na otrzymanie dotacji oraz pomostowego wsparcia finansowego. W ramach projektu organizatorzy zapewniają dotacje na uruchomienie działalności gospodarczej w wysokości do 27 737,04 zł, finansowe wsparcie pomostowe służące pokryciu bieżących wydatków powstałych w początkowym okresie prowadzenia działalności gospodarczej w wysokości do 2100 zł miesięcznie oraz wsparcie szkoleniowo-doradcze, w tym szkolenia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, pomoc w przygotowaniu biznesplanu i doradztwo w sprawie bieżących zagadnień związanych z prowadzoną działalnością.

 

Formularz zgłoszeniowy do projektu znajduje się na stronie projektu studiumnt.pl

 

Kontakt:
Biuro Lidera projektu:
ul. Pomorska 40,
91-408 Łódź
tel. 42 630 31 93
kom. 601 234 267
Osoba do kontaktu – koordynator projektu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Biuro Partnera projektu:
Biuro Strategii Miasta Urzędu Miasta Łodzi
ul. Piotrkowska 113, IV p, p. 12

 

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału w projekcie!

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
Primavera
czarnestopy
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause