Szanowni Państwo

Z uwagi na potencjalne zagrożenie epidemiczne, w trosce o Państwa bezpieczeństwo zdrowotne oraz celu ograniczenia bezpośrednich kontaktów większej liczby osób uprzejmie informujemy, że z dniem 11 marca 2020 r., zawieszamy na najbliższe dwa tygodnie, świadczenie usług w obszarach organizacji wszystkich zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci, młodzieży i seniorów tj. nordic walking, gimnastyki w wodzie, samoobrony dla kobiet, ćwiczeń ogólnousprawniających i wzmacniających, ćwiczeń z gumami oporowymi i zajęć tai-chi. Odwołane zostają również ślizgawki popularne na lodowiskach „Bombonierka” przy ul. Stefanowskiego 21 i „Retkinia” przy ul. Popiełuszki 13b oraz możliwość korzystania z pływalni „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2.

Będziemy informować Państwa na bieżąco o dalszych decyzjach dotyczących funkcjonowania naszych obiektów oraz terminach wznowienia zajęć na naszej stronie oraz na fb.

 

Z uwagi na rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19 wprowadzono nowe obostrzenia i zasady na obiektach rekreacyjnych MOSiR

Od 1 kwietnia do odwołania każda osoba do 18. roku życia z domu wyjdzie tylko pod opieką dorosłego opiekuna, a parki, bulwary czy plaże będą zamknięte. Za złamanie zakazów grozi kara od 5 do nawet 30 tys. zł.

Obowiązuje zakaz korzystania z parków, plaż, bulwarów, promenad i rowerów miejskich

Wprowadzony został do odwołania zakaz przebywania na plażach i terenach zielonych, pełniących funkcje publiczne. Zakaz dotyczy parków, zieleńców, promenad, bulwarów, ogrodów botanicznych i zoologicznych czy ogródków jordanowskich.

DO ODWOŁANIA OBOWIĄZUJE ZAKAZ PRZEBYWANIA NA PLAŻACH I TERENACH ZIELONYCH

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.04.2020 uległy zmianie następujące numery telefonów:

Sekretariat MOSiR - nowy numer (42) 272 14 04

OS Karpacka - nowy numer 530 583 425

OS Małachowskiego - nowy numer 504 040 651

Pływalnia Głowackiego - nowy numer 504 040 672

Pływalnia Sobolowa - nowy numer 509 859 135

Lodowisko Retkinia - nowy numer 516 026 130

 

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
Fundacja Niechciane i zapomniane
REGIMIS
Cisek - Studio Tańca
zielonalodz
motodrom
Previous Next Play Pause