Pod koniec stycznia, w hali sportowej przy ul. ks. Skorupki 21 rozegrane zostały pierwsze zawody zapaśnicze w ramach programu "Mali Siłacze na Maty".

 

Zespoły z jedenastu łódzkich szkół podstawowych zmierzyły się w piątek, 26 stycznia na hali sportowej przy ul. ks. Skorupki 21. Piątkowe zawody zainaugurowały 4. edycję programu "Mali Siłacze na Maty", prowadzonego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi.

 

Reprezentanci poszczególnych szkół, podzieleni na 5 kategorii wagowych (do 36 kg, do 44 kg, do 52 kg, do 60 kg, powyżej 60 kg), zmierzyli się w trzech konkurencjach: wypychanie przeciwnika poza pole walki, przeciąganie piłki bodyball na swoje pole oraz przechwytywanie podwieszonych na pasku przeciwnika rzepów.

 

Najlepsza okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 36, zajmując I miejsce. Zaraz za nimi uplasowały się drużyny Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Błogosławionych Dzieci z Fatimy (Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich) oraz Szkoły Podstawowej nr 45, zajmując odpowiednio II i III miejsce.

 

W zawodach udział wzięły też drużyny reprezentujące: SP nr 23, SP nr 46, SP nr 142, SP nr 141, Publiczna Szkoła Podstawowa "Mileszki", Prywatna Szkoła Podstawowa "Kornelówka", SP nr 40, SP ZNP. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy sportowej postawy oraz wyrównanego poziomu.

 

Fotorelacja z zawodów dostępna TUTAJ.

 

 

 

 

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause