Pod koniec stycznia 2018 roku w Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21 odbędą się zawody inaugurujące 4. edycję programu „Mali Siłacze na Maty”.

 

"Mali siłacze na Maty" to autorski program Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi, którego celem jest promocja i upowszechnianie wśród uczniów łódzkich szkół podstawowych olimpijskiej dyscypliny, jaką są zapasy.

 

Drużyny uczestniczące w zawodach składać powinny się co najmniej z 5 osób, zarówno chłopców, jak i dziewczynek z klas IV – VI szkoły podstawowej. Zawodnicy podzieleni na 5 kategorii wagowych (do 36 kg, do 44 kg, do 52 kg, do 60 kg, powyżej 60 kg) zmierzą się w trzech konkurencjach (wypychanie przeciwnika poza pole walki, przeciąganie piłki bodyball na swoje pole, przechwytywanie podwieszonych na pasku przeciwnika rzepów).

 

Zgłoszenia drużyn nadsyłać można do 17 stycznia 2018 roku drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub drogą telefoniczną pod numerem (42) 250-70-14. Pierwszy turniej już 26 stycznia 2018 roku w Hali Sportowej przy ul. ks. Skorupki 21. Start o godz. 9:00. Zachęcamy do udziału.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause