„Lodomania z Czerkawskim”, czyli wielka ślizgawka w Łodzi już w sobotę, 7 października.

 

Gwiazda NHL Mariusz Czerkawski, Stowarzyszenie Sport7 i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat na inaugurację sezonu łyżwiarskiego, która odbędzie się na lodowisku "Bombonierka".

 

Będzie trochę zabawy, trochę hokeja i nie tylko. Czego należy się spodziewać? Przede wszystkim dobrej zabawy na łyżwach. Spotkania z prawdziwą polską legendą hokeja i gwiazdą NHL – Mariuszem Czerkawskim oraz wybitnymi polskimi zawodnikami, olimpijczykami i trenerami, którzy wspólnie z Mariuszem poprowadzą zajęcia.

 

Będą zdjęcia, autografy, fajna atmosfera i trening pod okiem ekspertów.

 

Nieważne, czy Wasze dziecko trenuje w klubie hokejowym, czy też preferuje łyżwy figurowe, kręci piruety, czy to będzie dopiero drugi sezon na łyżwach – zapraszamy wszystkich, którzy lubią się ruszać i dobrze czują się na lodzie. Zapraszamy chłopców i dziewczynki. Spędźmy aktywnie czas z dziećmi! Polecamy wygodny strój sportowy, zabranie własnych łyżew (lub wypożyczenie na miejscu) i dobrego humoru. Rodzina i znajomi mile widziani.

 

Rejestrację dla młodszych uczestników Imprezy rozpoczynamy o 10:00, a dla młodzieży powyżej 14 lat – o 13:00. Na ślizgawki zapraszamy odpowiednio o 11:00 i 14:00.

 

Dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Łodzi oraz wsparciu naszych partnerów udział w imprezie jest bezpłatny.

 

Zgłoszenie dziecka do udziału w imprezie może dokonać rodzic wypełniając formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest tutaj: https://docs.google.com/forms/d/1UcRkmjoLzQcMYazFse4N3qsjGK5XfHOWMuRaZPp3UZk/edit

 

Regulamin oraz inne ważne informacje dla Rodziców znajdują się na stronie:
http://sport7.pl/lodomania-z-czerkawskim-w-lodzi/

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause