Druga w tym roku Wielka Lekcja W-Fu odbyła się w piątek, 26 maja 2017 roku, na "Stawach Jana" w Łodzi.

  

Tym razem Wielka Lekcja W-Fu odbyła się na świeżym powietrzu, a jej organizatorami były Miasto Łódź, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi oraz Międzynarodowe Targi Łódzkie.

 

Podczas Plenerowej Wielkiej Lekcji W-Fu ponad 200 dzieci z łódzkich szkół podstawowych i gimnazjów trenowało na 6 stacjach, na każdej po ok. 15 min. Uczestnicy mogli sprawdzić swoje siły w piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, piłce nożnej plażowej, bieganiu i freestyle footballu.

 

Trenerami prowadzącymi zajęcia były znakomite postaci jednoznacznie kojarzone z łódzkim sportem na bardzo wysokim poziomie m.in. Elżbieta Nowak, Stanisław Jaszczak czy Jacek Ziober.

 

W przerwie młodzież wysłuchała wykładu Pani dietetyk, która przekonywała do mądrego odżywiania, będącego podstawą dla uprawiających sport i zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze.

 

Imprezę swoją obecnością zaszczycił Pierwszy Wiceprezydent Miasta Łodzi Pan Tomasz Trela. Z pewnością nie była to ostatnia edycja Wielkiej Lekcji W-Fu. Fotorelacja z lekcji dostępna TUTAJ.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause