Zakończyła się 4. edycja programu "Mali Siłacze na Maty" organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi.

  

W piątek 19 maja 2017 r., w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi przy ul. Małachowskiego 7, odbył się wielki finał 4. edycji programu "Mali Siłacze na Maty". Impreza była zwieńczeniem cyklu turniejów, w których brali udział uczniowie klas 4-6 ze szkół podstawowych położonych we wszystkich 5 dzielnicach Łodzi.

 

Zawody rozpoczęły się od rozgrzewki prowadzonej przez młodych adeptów sztuk walki, trenujących w łódzkim klubie UKS Master. Każdy z zespołów składał się z 7 zawodników, podzielonych na 5 kategorii wagowych (oraz 2 rezerwowych), a szkoły rywalizowały ze sobą w systemie "każdy z każdym".

 

Po niezwykle emocjonujących pojedynkach, końcowa klasyfikacja zawodów prezentowała się następująco:

1. Szkoła Podstawowa nr 7 (Górna),

2. Szkoła Podstawowa nr 36 (Polesie),

3. Szkoła Podstawowa nr 213 (Bałuty),

4. Szkoła Podstawowa "Mileszki" (Widzew),

5. Szkoła Podstawowa nr 14 (Śródmieście).

 

Dodatkowo organizatorzy wręczyli 2 nagrody indywidualne. Najlepszą zawodniczką turnieju została Natalia Świtnicka, a zawodnikiem Dawid Chamula - oboje reprezentujący Szkołę Podstawową nr 213. Okolicznościowy puchar dla zwycięskiej drużyny, medale dla zawodników ze szkół które uplasowały się na podium oraz statuetki za osiągnięcia indywidualne wręczyła Wicedyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi, Pani Iwona Safjanowska.

 

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji dostępnej TUTAJ.

Partnerzy

lodz_kreuje_logo_small_transparent
lkdr
zielonalodz
motodrom
Regimis_małe
primavera
czarnestopy
lkh
mszs-lodz
pos
twoja_reklama_w_mosir_baner
Previous Next Play Pause